پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی واحد سه نیروگاه طوس مشهد

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، واحد سه نیروگاه طوس مشهد پس از پایان تعمیرات اساسی مقطع ۲۵۰،۰۰۰ ساعت به شبکه سراسری متصل شد.
پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی واحد سه نیروگاه طوس مشهد

به گزارش شستارسانه، سید محمد افخمی مصطفوی، مدیر عامل نیروگاه طوس با اعلام این خبر گفت: واحد سه که در مورخ 1401/7/20 از مدار تولید خارج شده بود پس از 99 روز تلاش مداوم و شبانه‌روزی، بهره برداری خود را از سر گرفت و به شبکه سراسری تولید پیوست.

وی افزود: با همت کارکنان نیروگاه، فعالیت‌های قابل توجهی در بخش‌های مکانیک، کنترل و ابزار دقیق و الکتریک انجام گرفت. فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده بالغ بر 1600 فعالیت اصلی و 6600 فعالیت کمکی بوده و توسط کارکنان نیروگاه و پیمانکاران داخلی(با نظارت متخصصین نیروگاه) انجام شد.

دیگران چه می خوانند:

وی تصریح کرد: علاوه بر فعالیت‌های روتین، در بخش بویلر عملیات تعویض بسکت‌ها و سکتور پلیت‌های ایر هیتر، تعویض ورق‌های کانال‌های دود بویلر، تعویض لوله‌های سوپر هیت دو و سه و ریهیت دو، اسید شویی لوله‌های ساپورتینگ و سوپر هیت(برای اولین بار در نیروگاه)، سرویس پمپ‌های آنلودینگ و تعویض کلی سیستم کنترلی تحریک ژنراتور برای اولین بار با توان داخلی، توسط شرکت دانش بنیان آهار انجام شد.

پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی واحد سه نیروگاه طوس مشهد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟