انتصاب محمد صالح چیت گران به عنوان مدیر حقوقی بیمه تعاون

محمدصالح چیت گران به عنوان مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت بیمه تعاون منصوب شد.
انتصاب محمد صالح چیت گران به عنوان مدیر حقوقی بیمه تعاون

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت، در حکمی، محمدصالح چیت گران را به عنوان مدیر امور حقوقی و قراردادهای بیمه تعاون منصوب کرد.
چیت گران، دانش آموخته کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد و دکترای حقوق عمومی بوده و در مقطع کارشناسی مدیریت بیمه نیز تحصیل کرده است.
وی که بیش از 10 سال سابقه در حوزه امور حقوقی دارد، فعالیت خود در صنعت بیمه را از سال 1394 و با حضور در شرکت بیمه «ما» آغاز کرده و از سال 1399 نیز به عنوان عضو هیأت مدیره به بیمه تعاون پیوسته بود.
مدیر امور حقوقی و قراردادهای بیمه تعاون بنا دارد تا مواردی نظیر «الکترونیکی کردن پرونده های بایگانی، پیگیری مطالبات شرکت از طریق محاکم قضایی، پیگیری پرونده های جاری شرکت و دفاع از حقوق حقه شرکت، بازنگری و تنظیم در تنظیم تیپ های قراردادی مورد نیاز شرکت» را در نخستین برنامه های حضور خود اجرایی کند.
گفتنی است او در زمینه انتشار مقالات علمی نیز فعال بوده و بر این اساس تا کنون مقالاتی نظیر «جایگاه دموکراسی در نظام جمهوری اسلامی ایران»، «جایگاه دموکراسی در نظام مشروطه ایران»، «پایه های ضروری تشکیل دهنده دموکراسی و تضمین های آن» و «بهره گیری از تأمین اجتماعی برای دستیبابی به توسعه پایدار در دیدگاه کمیته حقوق اقتصادی – اجتماعی و فرهنگی سازمان ملل و اسلام» را منتشر کرده است.

 

دیگران چه می خوانند:

انتصاب محمد صالح چیت گران به عنوان مدیر حقوقی بیمه تعاون

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟