معاون فنی بیمه ایران با رئیس و پرستاران بیمارستان بقیه الله دیدار کرد

به مناسبت سالروز ولادت اسوه ایثار و مقاومت، حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار ،  احمد صفرزاده معاون فنی بیمه ایران ، بهمراه دکتر یاوری معاون بیمه های اشخاص ، داود سیاح سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ، با دکتر حسین صمدی نیا رییس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) ، معاون درمان ورئیس پرستاری  و جمعی از پرستاران این بیمارستان دیدار  و گفتگوکردند.
معاون فنی بیمه ایران با رئیس و پرستاران بیمارستان بقیه الله دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران ، در این دیدار احمد صفر زاده ، با اشاره به نقش پرستاران در تامین بهداشت روانی ، سلامت جسمی بیماران در فرآیند درمان و کنترل بیماری ، بخصوص  در زمان همه گیری بیماری کرونا ، از خدمات پرستاران ،پزشکان و کادر درمانی این بیمارستان تقدیر و تشکر کرد و گفت: پرستاری یک رسالت الهی و کاری  بسیار ارزشمند و تخصصی است و ارزش کار پرستاران برای همه اقشار جامعه روشن است. ما نیز بر اساس فرهنگ دینی و سنت پسندیده قدردانی ، به نمایندگی از سوی خانواده بزرگ بیمه ایران ،  روز پرستار را به همه پرستاران  و کادر درمانی در سراسر کشور تبریک می گوییم .

وی افزود :  جانفشانی و رشادت های پرستاران نیاز به توصیف ندارد. چرا که پرستاران در عرصه خدمت رسانی به آحاد جامعه ،  علی رغم سختی های فراوانی که دارند با عشق و علاقه بی نظیر ، روند درمان بیماران را پیگیری می کنند.

دیگران چه می خوانند:

 در ادامه این دیدار ، دکتر حسین صمدی نیا رییس بیمارستان بقیه الله، خواستار گسترش روابط فی مابین و افزایش پوشش های بیمه ای پرسنل بیمارستان گردید .

در پایان این دیدار با تقدیم  هدایایی ، از خدمات جمعی از پرستاران این بیمارستان تقدیر بعمل آمد.

 

معاون فنی بیمه ایران با رئیس و پرستاران بیمارستان بقیه الله دیدار کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟