پست نسرین مقانلو درباره اُوردوز مرگبار با عاملی عجیب/ مصرف زیاد این عامل کار دست مغز می دهد! + فیلم

نسرین مقانلو ویدئویی عجیب در فضای مجازی منتشر کرده است که خیلی ها را می‌ترساند.
پست نسرین مقانلو درباره اُوردوز مرگبار با عاملی عجیب/ مصرف زیاد این عامل کار دست مغز می دهد! + فیلم

به گزارش طلانیوز؛ نسرین مقانلو مدتی‌ست که به دلیل از دست دادن پسرش ارشیا حال مساعدی ندارد. گویا نسرین مقانلو افسردگی دچار افسردگی شده است. نسرین مقانلو هرچند روز یکبار ویدئو، عکس و یا منتی را در فضای مجازی منتشر می‌کند که سراسر غم است و اندوه. نسرین مقانلو این با نیز یک ویدئوی عجیب منتشر کرده است که در ادامه می‌بینید.

نسرین مقانلو همراه با این ویدئو، متن زیر را نیز منتشر کرده است:

دیگران چه می خوانند:

یک روز خوب میاد،
ولی وقتی میاد که ما دیگه به شب عادت کردیم.
سپاس از همه شما عزیزان، تشکر
برای لطف و  همدردیتان و پیامهای پر مهرتان ،مرا
ببخشید که نمی‌توانم از شما عزیران با تصویر و صدا تشکر کنم،حال جسمی و روحی خوبی ندارم ،درد  فراغ از دست دادن عزیزت هیچوقت تو رو مثل آدم سابق نمیکنه،اینروزها حال هیچکداممان خوب نیست.

تسلیت به همه مادران داغدار وطنم ،داغی که هیچوقت سرد نمیشود.و ذره ذره آبمان می‌کند.
در غمتان شریکم با همه وجودم حستان میکنم و اشک میریزم.اشک هایی که هیچوقت بند نخواهد آمد،و خنده هایی که دیگر از اعماق وجودمان نخواهد بود،ما  زنده هستیم اما دیگر زندگی نخواهیم کرد و آرام آرام آب خواهیم شد.تا روزی که به معشوقمان ،عزیزمان برسیم و دوباره زنده شویم.

استوری جگرسوز نسرین مقانلو/ نسرین مقانلو هنوز داغ پسرش را فراموش نکرده

نسرین مقانلو با انتشار یک استوری غم‌انگیز دیگر در اینستاگرامش، از حال بد خود خبر داد. نسرین مقانلو بعد از فوت پسرش ارشیا، افسردگی گرفته است.

دلیل فوت ناگهانی پسر نسرین مقانلو 

همزمان با مرگ پسر بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای تعیین علت اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران آغاز شد.

ساعت 5 بعد از ظهر پنجشنبه 7 مهر، مأموران کلانتری 137 نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری 26 ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که 10 روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.
نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است. اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر 26 ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت:پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود، اما 10 روز قبل برای دیدن من به ایران آمد. پسرم چندسال قبل درحادثه‌ای از ناحیه سردچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود.

بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما پسرم فوت کرد.

منبع: روزنامه ایران

پست نسرین مقانلو درباره اُوردوز مرگبار با عاملی عجیب/ مصرف زیاد این عامل کار دست مغز می دهد! + فیلم

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟