تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان، تحت پوشش بیمه تعاون

سی و پنجمین تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان با پوشش بیمه تعاون در حال برگزاری است.
تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان، تحت پوشش بیمه تعاون

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، سی و پنجمین دوره تور دوچرخه سواری آذربایجان پس از 2 سال وقفه با حضور هشت تیم خارجی و سه تیم داخلی به میزبانی سه استان آذربایجان‌غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل در پنج مرحله به مسافت کلی 764 کیلومتر و با پوشش بیمه تعاون، در حال برگزاری است.

این تور یکی از طولانی‌ترین تور دوچرخه سواری کشور و قدیمی‌ترین تور قاره آسیا به شمار می‌رود که در سه استان آذربایجان‌غربی، اردبیل ، آذربایجان‌شرقی زیر نظر فدراسیون دوچرخه سواری برگزار می شود.

دیگران چه می خوانند:

این تور برای اولین بار در سال 1365 با حضور تیم‌های داخلی برگزار و از آن سال تاکنون به طور مستمر برگزار شده اما طی سال‌های اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و طی امسال باتوجه به فروکش کردن ویروس برگزار می‌شود.

گفتنی است که 110 ورزشکار دراین تور حضور خواهند داشت که 90 ورزشکار این تور از کشورهای خارجی، مانند آلمان، بلژیک، مالزی، اندونزی، آفریقای جنوبی، عراق، تایلند، لیتوانی، مراکش و مابقی از تیم‌های داخلی آذربایجان‌شرقی، دانشگاه آزاد اسلامی و مشهد هستند.


شایان ذکر است که شرکت بیمه تعاون همواره توجه ویژه ای به ورزش داشته و تاکنون در رشته های گوناگون نیز اقدامات حمایتی داشته است. در همین خصوص، لازم به ذکر است که در اسفند 1400، مهرداد عباسی، نماینده شعبه کردستان بیمه تعاون به عنوان سرپرست هیأت دوچرخه سواری شهرستان سنندج انتخاب شده است.

همچنین، یونس مظلومی، مدیرعامل بیمه تعاون در دیدار اخیر خود با رییس انجمن ورزش شرکت های ایران اعلام کرد: این شرکت آمادگی ارائه بیمه ویژه به بازیکنان حرفه ای را همچون طرح های بیمه ای کشور های اروپایی برای بازیکنان حرفه ای دارد.

تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان، تحت پوشش بیمه تعاون

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟