تقدیر انجمن مدیران صنایع از مدیرعامل بیمه تعاون

انجمن مدیران صنایع از مدیرعامل بیمه تعاون تقدیر کرد.
تقدیر انجمن مدیران صنایع از مدیرعامل بیمه تعاون

به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، باغ دربند، میزبان بیش از هفتاد نفر از اعضای «انجمن مدیران صنایع» بود و در این میان از یونس مظلومی، مدیرعامل شرکت بیمه تعاون به دلیل «اعتلا و ارتقای فعالیت های انجمن و حفظ و تقویت سرمایه های جمعی و تشکلی» تقدیر شد.
در این میان، «محسن خلیلی»، رئیس هیأت مدیره انجمن مدیران صنایع، کارآفرین، پیشکسوت صنعت گاز مایع در ایران، موسس شرکت بوتان و عضو هیأت بنیانگذاران بانک کارآفرین، ضمن درخواست از تمام اعضای انجمن مبنی بر تلاش برای صنعتی سازی کشور، لوح تقدیر را به مدیرعامل بیمه تعاون اهدا کرد.
مظلومی، پس از دریافت لوح، با بوسه بر دستان خلیلی، از هفتاد سال فعالیت او برای صنعتی سازی کشور تقدیر و به این مقام ادای احترام کرد.

گفتنی است، صنعتی‌سازی فرایند تغییر اجتماعی و اقتصادی و بخشی از فرایند گسترده‌تر مدرن‌سازی است که در آن تغییرات اجتماعی و توسعه اقتصادی با نوآوری فناورانه و به‌ویژه با توسعه تبدیل انرژی و متالورژی در مقیاس بزرگ ارتباطی تنگاتنگ داشته و معرف شکلی از تغییر فلسفی است که مردم رویکرد متفاوتی نسبت به درک طبیعت و فرایند جامعه‌شناسانه عُقَلائی‌کردن فراگیر پیدا می‌کنند.

دیگران چه می خوانند:

تقدیر انجمن مدیران صنایع از مدیرعامل بیمه تعاون

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟