تخفیفات بیمه ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

شرکت سهامی بیمه ایران در سال مزین به نام تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و همزمان با فرارسیدن هفته دولت، در راستای گام های موثر برای تسهیل و تعمیم دسترسی به خدمات حمایتی بیمه، برای آحاد مردم، بسته تخفیفات ویژه خود را در رشته های بیمه ای متنوع و با اولویت بیمه های زندگی اعلام کرد.
تخفیفات بیمه ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

احمد صفرزاده معاون فنی بیمه ایران در خصوص این تخفیفات اظهار داشت: تخفیفات ویژه بیمه ایران، همزمان با آغاز هفته دولت( دوم شهریور ماه )شروع و به مدت بیست روز از طریق سامانه بیمه ایران من و  واحدهای اجرایی و شبکه گسترده فروش در سراسر کشور، به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

وی در ادامه افزود: میزان تخفیفات در بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی سما (طرح سلامت مردم ایران ) 30 درصد، بیمه نامه عمر و حوادث طرح حامیان سلامت 30 درصد، بیمه نامه حوادث انفرادی 25 درصد، بیمه های آتش سوزی، مهندسی و انرژی 20 درصد، انواع بیمه های مسئولیت و بیمه های باربری 20 درصد خواهد بود.

دیگران چه می خوانند:

معاون فنی بیمه ایران تاکید کرد: بیمه ایران بعنوان بزرگترین شرکت بیمه، فرصتی را برای  استفاده از پوشش های بیمه ای برای تمامی مردم عزیز وبیمه گذاران خود فراهم کرده است. امیدوارم مردم عزیز کشورمان در کمپین هفته دولت، با استفاده از این تخفیفیات، بیمه نامه مناسبی را تهیه نمایند تا در صورت تحقق خطر موضوع بیمه، بتوانیم خسارات وارده را جبران نماییم.

 

 

به گزارش روابط عمومی بیمه ایران

تخفیفات بیمه ایران به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟