انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت پژوهش و توسعه ناجی

بانک آینده و شرکت پژوهش و توسعه ناجی با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای، بر تقویت و گسترش همکاری‌های مشترک، تأکید کردند.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت پژوهش و توسعه ناجی
دیگران چه می خوانند:

در چارچوب این تفاهم‌نامه، همکاری‌های متقابل برای ایجاد و گسترش بسترهای مناسب در زمینه ارائه خدمات متقابل بانکداری و بیمه‌ای و ایجاد هم‌افزایی لازم و پایه‌ریزی یک اتحاد استراتژیک مالی و اعتباری با هدف ارزش‌آفرینی بیش‌تر برای مشتریان، سهامداران، کارکنان و مجموعه ذی‌نفعان طرفین، انجام می‌شود.
ارائه انواع خدمات در زمینه‌های مختلف بانکی، مالی، بیمه‌ای، صدور انواع ضمانت‌نامه‌های بانکی و گشایش اعتبارات اسنادی داخلی- ریالی، پرداخت انواع تسهیلات (مشارکتی، خرید دین، مرابحه)، ارائه خدمات ارزی، عملیات بانکداری الکترونیکی و صدور انواع کارت پیش‌پرداخت (نظیر: بن‌کارت و کارت‌هدیه) و نیز کارت‌های متصل به حساب بانکی برای شرکت پژوهش و توسعه ناجی، شرکت‌های پیمان‌کاری و تابعه، از جمله خدمات قابل‌ارائه در این تفاهم‌نامه است. هم‌چنین اعطای انواع تسهیلات در قالب طرح‌های «آینده‌داران»، «طراوت»، «کارا» و «کارگشا»، اعطای وام‌ قرض‌الحسنه ازدواج و فرزندآوری، برای کارکنان این شرکت و شرکت‌های هم‌گروه از دیگر موضوعات مطرح در این تفاهم‌نامه بود.
تمرکز بخشی از عملیات بانکی شرکت پژوهش و توسعه ناجی و شرکت‌های زیرمجموعه و پیمان‌کاران آن، از طریق افتتاح حساب و تمرکز حساب‌ها نزد بانک، هم‌چنین اخذ ضمانت‌نامه‌ها، گشایش اعتبارات اسنادی این شرکت و شرکت‌های زیرمجموعه نزد بانک آینده، از جمله دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک آینده و شرکت پژوهش و توسعه ناجی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟