اعزام 30 هزار ایثارگر به عتبات عالیات با همکاری بانک دی

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به تشریح اقدامات تحولی انجام شده در بنیاد شهید در حوزه برنامه‌ریزی برای سفرهای اردویی و زیارتی ایثارگران پرداخت.
اعزام 30 هزار ایثارگر به عتبات عالیات با همکاری بانک دی

به گزارش روابط‌عمومی بانک دی‌؛ در نشست رئیس و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعضای فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی که با هدف تشریح برنامه‌های و اقدامات تحولی و عملیاتی بنیاد شهید برگزار شد، قاضی‌زاده هاشمی از اعزام 30 هزار ایثارگر به عتبات عالیات، تا سال آینده، از طریق اعطای وام قرض‌الحسنه توسط بانک دی خبر داد. 

در این نشست قاضی‌زاده هاشمی بر اهمیت برنامه‌ریزی برای تدارک سفرهای اردویی و زیارتی برای ایثارگران در کنار خدمات بیمارستانی تاکید کرد. 

دیگران چه می خوانند:

گفتنی است بانک دی پیش از این در راستای توسعه دامنه خدمت‌رسانی به جامعه هدف بنیاد شهید و فراهم‌سازی زمینه اعزام خانواده معزز شهدا و ایثارگران به سفرهای زیارتی با انعقاد یک تفاهم‌نامه سه‌جانبه با سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر و شرکت مسافرت هوایی شاهدان کوثر، زمینه اعطای تسهیلات برای اعزام ایثارگران به زیارت عتبات عالیات عراق و سوریه را طی یک سال پیش‌بینی کرده است.

اعزام 30 هزار ایثارگر به عتبات عالیات با همکاری بانک دی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟