پرداخت بیش از 56 هزار فقره وام ازدواج توسط بانک ملی ایران طی چهار ماه

ترویج سنت حسنه ازدواج و کمک به جوانان از مهم ترین سیاست‌های اعتباری بانک ملی ایران محسوب می شود. براین اساس طی چهار ماه نخست امسال بیش از 56 هزار جوان ایرانی، زندگی مشترک خود را با تسهیلات بانک ملی ایران آغاز کرده اند.
پرداخت بیش از 56 هزار فقره وام ازدواج توسط بانک ملی ایران طی چهار ماه
دیگران چه می خوانند:

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود و همسویی با برنامه های دولت مبنی بر تسهیل ازدواج جوانان، طی فروردین تا اواخر تیر ماه امسال 56 هزار و 371 فقره وام ازدواج به ارزشی بالغ بر 77 هزار و 640 میلیارد ریال پرداخت کرده است.
بر این اساس، با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی، بانک ملی ایران به طور متوسط 469 فقره وام ازدواج در هر روز طی مدت مذکور پرداخت کرده است.
لازم به ذکر است، این بانک طی سال گذشته نیز با رویکرد حمایت از ازدواج جوانان از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ماه تعداد 224 هزار و 742 فقره وام قرض الحسنه ازدواج بالغ بر 197 هزار میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است که این اعداد و ارقام بیانگر این است که این بانک طی سال گذشته یک چهارم از کل تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان را در شبکه بانکی پرداخت کرده است.
اکنون براساس قوانین بالادستی سقف وام قرض الحسنه ازدواج در سال جاری برای هر یک از زوجین یک میلیارد و دویست میلیون ریال با دوره بازپرداخت 10ساله و نرخ چهار درصد کارمزد از سوی بانک ملی ایران پرداخت می شود.
لازم به ذکر است، متقاضیانی که تاریخ عقد آنها بعد از 01/‏01/‏1397‬ باشد و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اند، می توانند برای دریافت وام مذکور اقدام کنند. به هر یک از متقاضیان صرفا یک مرتبه وام قرض الحسنه ازدواج با یک ضامن معتبر و سفته پرداخت می شود.

پرداخت بیش از 56 هزار فقره وام ازدواج توسط بانک ملی ایران طی چهار ماه

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟