قهرمانان مسابقات فوتبال  گل کوچک جام ولایت بیمه آسیا مشخص شدند

مسابقات فوتبال گل کوچک بیمه آسیا "جام  ولایت"، با حضور 17 تیم از بخش های مختلف شرکت برگزار شد و تیم های برنده این مسابقات مشخص شدند.
قهرمانان مسابقات فوتبال  گل کوچک جام ولایت بیمه آسیا مشخص شدند
دیگران چه می خوانند:

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، در مسابقات فوتبال گل کوچک بیمه آسیا با عنوان "جام ولایت"  17 تیم از بخش های مختلف شرکت به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت چهار تیم به مرحله رده بندی و نهایی راه یافتند.
 
بنا براین گزارش، در آخرین روز مسابقات و مراسم اختتامیه که با حضور مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل، معاونان مدیرعامل، مدیران و جمع زیادی از کارکنان بیمه آسیا برگزار شد، چهار تیم مذکور به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان، تیم مدیریت مالی در بازی با  تیم صندوق امداد پیروز شد و عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد . تیم های صندوق امداد و سرپرستی استان تهران نیز به ترتیب در جایگاه های دوم تا سوم قرار گرفتند.
 
در این مسابقات همچنین تیم فنآوری اطلاعات، جام اخلاق مسابقات را دریافت کرد و آقای اسماعیل قاضی زاده به عنوان آقای گل مسابقات معرفی شد.
 
در مراسم اختتامیه این مسابقات که در محل پارکینگ ساختمان مرکزی بیمه آسیا برگزار شد، جام قهرمانی و جام اخلاق توسط مدیرعامل و هیات همراه به تیم های برگزیده اهدا شد .

قهرمانان مسابقات فوتبال  گل کوچک جام ولایت بیمه آسیا مشخص شدند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟