روایت جالب مربی مهدی طارمی از حمله فرد ناشناس | پشت پرده حمله به خانواده مربی مهدی طارمی

مربی مهدی طارمی در تیم پورتو از حمله افرادی ناشناس به خانواده‌اش پرده برداشت.
روایت جالب مربی مهدی طارمی از حمله فرد ناشناس | پشت پرده حمله به خانواده مربی مهدی طارمی

به گزارش طلانیوز؛ مهدی طارمی متولد27 تیر 1371 در بوشهر است. مهدی طارمی بازیکن فوتبال اهل ایران در پست مهاجم است که برای باشگاه پورتو در لیگ برتر پرتغال و تیم ملی ایران بازی می‌کند. مهدی طارمی سابقه بازی در باشگاه‌های الغرافه قطر و ریو آوه را هم دارد.

 تیم فوتبال پورتو مدافع عنوان قهرمانی تا پایان هفته هفتم لیگ پرتغال نتایج خوبی نگرفته و اکنون با 16 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

دیگران چه می خوانند:

مهدی طارمی مهاجم ملی پوش کشورمان یکی از مهره های کلیدی پورتو در دو فصل گذشته بوده است. ستاره ایرانی در این فصل هم عملکرد خوبی داشته و 7 گل به ثمر رسانده است.

سرخیو کونسیسائو سرمربی پورتو از اتفاق ناگوار برای خود و خانواده اش خبر داد که جان و مالش را به خاطر انداخت. سرمربی طارمی خبر داد فردی با سنگ ماشین او را حین رانندگی به همراه خانواده مورد حمله قرار دارد.

کونسیسائو در این زمینه در مصاحبه با نشریه «رکورد»، گفت: این موقعیتی بود که من و خانواده ام را به شدت ناراحت کرد. بدیهی است که این اتفاق افتاد. من از حمایت همه جانبه باشگاه، که ژست حمایت از خانواده ام را نشان دادند، قدردانی می کنم. از همه شما تشکر می کنم.
وی افزود: خانواده همان چیز است که هیچ چیز مهمتر از آن نیست. من حاضرم تمام موفقیت های ورزشی زندگی ام را با رفاه خانواده ام معاوضه کنم. دیگر چیزی برای گفتن نیست. این حمله زشت به افرادی که ارتباط مستقیمی دارد که از ورزش چیزی نمی دانند.

سرمربی پورتو در پاسخ به این سوال که این حمله مربوط به نتایج اخیر تیمش می شود، گفت: من هیچ نظری ندارم، این اتفاق در حال بررسی است. من در سن 15 سالگی به پورتو آمدم. از دوران نوجوانی، به عنوان یک بازیکن سال ها می گذرد. با این حال، هر سال قهرمان شده ام. به عنوان یک مربی، من در 50 درصد قهرمانی های پورتو حضور داشتم. 

منبع : خبرگزاری فارس

روایت جالب مربی مهدی طارمی از حمله فرد ناشناس | پشت پرده حمله به خانواده مربی مهدی طارمی

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟