صادق حسنی کارمند پرافتخار سازمان منطقه آزاد انزلی مربی تیم ملی ایران شد

طلانیوز: کارشناس ورزش معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان و کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران به عنوان مربی و استعداد یاب به کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران ملحق شد.
  صادق حسنی کارمند پرافتخار سازمان منطقه آزاد انزلی مربی تیم ملی ایران شد
دیگران چه می خوانند:
به گزارش طلانیوز: صادق حسنی که سابقه حضور در بازیهای پارالمیپک و قهرمانی جهان را در طول دهه نود در کارنامه خود دارد، با پیشنهاد امین اله مانی سرمربی تیم ملی و حکم فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین به عنوان مربی به همراه مربیان بدنساز و دروازه بان تیم ملی، در کنار این تیم قرار گرفت تا تیم ملی کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان که در پرتغال برگزار می شود با تمام توان حضور قدرتمندانه تری داشته باشد.
بنابراین گزارش اردوی تیم ملی جهت رقابت های جهانی مهر ماه سال آینده در تهران با حضور 30 بازیکن از فوتبالیست های نقاط مختلف کشور آغاز شده و تا قبل از مسابقات پنج اردوی آماده سازی دیگر جهت هماهنگی و موفقیت بیشتر در این رویداد جهانی برپا می شود.
سازمان منطقه آزاد انزلی،حمایت از گسترش ورزش عمومی در سطح منطقه را در راستای بسترسازی برای ارتقاء سلامت عمومی جامعه که منجر به افزایش میزان بهره وری در فعالیت های اجتماعی،خدماتی و تولیدی می شود در اولویت کار خود قرار داده که در این مسیر علاوه بر انتصاب یکی از نخبگان ورزشی کشور به عنوان مشاور مدیرعامل در این حوزه، ایجاد زیرساخت های ورزش های آبی و ساحلی در سطح استانداردهای بین المللی اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی ملی و بین المللی نموده و حمایت از نخبگان ورزشی که از مجموعه همکاران سازمان می باشد را نیز در دستور کار قرار داده است. 
گفتنی است ثمره 11 سال حضور صادق حسنی  در تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران علاوه بر نایب قهرمانی پارالمپیک ریو، کسب مقام نخست مسابقات پارآسیایی گوانژو، دومی جام جهانی هلند، سومی پارالمپیک لندن، اولی مسابقات پارآسیایی اینچئون و مدالهای رنگارنگ از تورنمنت های بین المللی است که در کلکسیون افتخارات خود و جمهوری اسلامی ایران به یادگار دارد. 
تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران ظرف سالهای اخیر به یکی از قطب های این رشته جهانی تبدیل شده و امید می رود با بهره گیری از تمامی ظرفیت های انسانی و امکانات موجود در این دوره از رقابت ها، رده برتر سکوی قهرمانی را از آن خود نماید.

صادق حسنی کارمند پرافتخار سازمان منطقه آزاد انزلی مربی تیم ملی ایران شد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟