مردی که 77 سال از دست عزرائیل در رفت + عکس ترسناک

اگر قرار بر زنده ماندن باشد، هیچ اتفاقی نمیتواند مانع از آن شود؛ این را پیرمردی که این روزها همه را شوکه کرده است به خوبی تعریف می کند.
مردی که 77 سال از دست عزرائیل در رفت + عکس ترسناک

ماجرای عجیب زنده ماندن پیرمرد 95 سال

وقتی هنوز زمانش فرا نرسیده، مرگ به سراغت نخواهد آمد؛ این جمله ای است که همه به آن اعتقاد داریم و ماجرای شگفت انگیری که از گوشه کنار دنیا شنیده ایم، آن را برایمان ثابت کرده است. مثل ماجرای مردی که داستان باورنکردنی زنده ماندنش را در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

 

دیگران چه می خوانند:

زنده ماندن شگفت انگیز مرد چینی با گلوله ای در گلویش

یک کهنه سرباز 95 ساله چینی اخیراً متوجه شد که تقریباً هشت دهه است که با گلوله ای در گردنش زندگی می کند. بله درست متوجه شدید، با گلوله ای داخل گلویش. حتما می پرسید مگر میشود گلوله به بدن انسان آن هم عضو حساسی مثل گلو اصابت کرده باشد و زنده بماند؟ پاسخ مثبت است و ماجرای این مرد چینی که جهانی را حیرت زده ساخت، همین را ثابت می کند.

 

 

این مرد که ژائو نام دارد، 77 سال پس از جا خوش کردن گلوله داخل گلویش، بطور اتفاقی و پس از سقوط از بالکن خانه خود در شاندونگ چین، کمی در گردن خود احساس ناراحتی کرد، بنابراین پسرش تصمیم گرفت او را برای معاینه به بیمارستان ببرد.

پس از شنیدن خبر سقوط او، پزشکان برای اطمینان از اینکه آسیب جدی به گردنش ندیده است، عکسبرداری با اشعه ایکس را توصیه کردند. نتیجه تصاویر قابل باور نبود چرا که پزشکان به جای شکستگی، متوجه یک جسم خارجی در گردن مرد شدند که با کمی دقت متوجه شدند که این تصویری از یک گلوله قدیمی است.

این مرد 95 ساله به پزشکان گفت که در نوجوانی به ارتش چین پیوسته و در دو جنگ مهم جنگیده است، که اولی علیه مهاجمان ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم (1931-1945) و دومی در طول جنگ کره (1950-1953) بوده است. او به یاد دارد که در دوران سربازی مجروح شد، اما چیزی از برخورد گلوله به گردنش به خاطر نداشت.

بررسی ها نشان داد که این گلوله، نزدیک به حساس ترین رگهای خونی قرار گرفته است و حرکت نکردن آن در طول این همه سال تنها یک معجزه بوده و بس.

مردی که 77 سال از دست عزرائیل در رفت + عکس ترسناک

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟