زن مطلقه وارد زندگی مرد متاهل شد و او را به خاک سیاه نشاند

رابطه سیاه مرد خائن با زن مطلقه ! / عشوه هایش هوش از سرم پراند !
زن مطلقه وارد زندگی مرد متاهل شد و او را به خاک سیاه نشاند

کارمند ساده ای هستم و به سختی خرج زندگی ام را تامین می کنم. من 2 سال قبل با دختر دایی ام ازدواج کردم و زندگی خوبی دارم. اما افسوس که فریب عشوه های اینترنتی زن جوانی را خوردم که در چت روم با هم آشنا شدیم و رابطه ما خیلی زود به قرار ملاقات و دیدار در پارک انجامید.

مرد 31 ساله در دایره اجتماعی کلانتری افزود: رابطه با این زن مطلقه وسوسه ام کرد تا او را به عقد موقت خودم دربیاورم و ناهید به خاطر این که عشق و دوستی خودش را ثابت کند یک خودروی سواری پراید خرید و آن را در اختیارم گذاشت.

دیگران چه می خوانند:

من با هماهنگی یکی از دوستان قدیمی ام، به همسرم گفتم این خودرو متعلق به دوستم است و می خواهم آن را به صورت اقساطی خریداری کنم. بیچاره شریک زندگی ام دروغ هایم را باور کرد و فریب حرفهایم را خورد و حتی از بابت خرید خودرو خیلی خوشحال شد. مرد جوان افزود: یک ماه از این ماجرا گذشت و ناهید با حیله و ترفند 3 میلیون تومان به عنوان قرض از من گرفت اما چند روز بعد خودرو پراید از جلوی خانه ام به سرقت رفت و وقتی موضوع را به این زن جوان اطلاع دادم او با ناراحتی گفت باید هرطور شده پول خودرو را جور کنم چون اگر برادرانش بویی از رابطه مخفیانه مان و سرقت خودرو ببرند خون به پا خواهند کرد و دچار مشکل خواهم شد.

ناهید ادعا کرد خودش موضوع سرقت خودرو را به پلیس اعلام می کند و من هم دست به کار شدم و با فروش طلاهای همسرم و گرفتن یک وام بانکی 6 میلیون تومان دیگر فراهم کردم و به او دادم و 3 میلیون تومانی را که به عنوان قرض گرفته بود نیز پای حساب و کتاب هایمان نوشت.

این زن جوان از لحظه ای که پول های بی زبان را از دستم گرفت دیگر به تلفن هایم جواب نداد و گفت قصد دارد به عقد رسمی پسر یکی از اقوامش دربیاید. پشت دستم را داغ کردم که دیگر دنبال چنین کارهایی نروم و سرگرم زندگی ام شدم که روز قبل خودرو سرقت شده را داخل یک نمایشگاه خودرو دیدم و وقتی در این باره جست وجو کردم فهمیدم ناهید خودش خودرو را برای فروش به نمایشگاه تحویل داده است و سرقت پراید، حقه ای برای فریب من بوده است. من هیچ مدرک قانونی برای اثبات حرف هایم ندارم فقط می توانم بگویم به همین راحتی سرم کلاه رفت و 21 میلیون تومان را باختم.

منبع:رکنا

زن مطلقه وارد زندگی مرد متاهل شد و او را به خاک سیاه نشاند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟