حمله تروریستی یک موتورسوار در اصفهان | چند نفر کشته و زخمی شدند؟ + اسامی شهیدان

شب گذشته در اصفهان، یک موتور سوار به همراه سرنشینانش یک حمله تروریستی را ترتیب دادند و به سوی نیروهای امنیتی و بسیجی رفتند. در این حمله تروریستی 2 نفر شهدی و دو نفر دیگر مجروح شدند.
حمله تروریستی یک موتورسوار در اصفهان | چند نفر کشته و زخمی شدند؟ + اسامی شهیدان

به گزارش طلانیوز؛ حمله تروریستی در این روزاها در کشور زیاد اتفاق می‌افتد. حمله تروریستی در شهرهای ناآرام ایران که درگیر اعتراضات هستند با انواع و اقسام مختلف صورت می‌گیرد. حمله تروریستی دیشب در اصفهان دو خانواده را داغدار کرد. در پی حمله تروریستی دیشب در اصفهان 2 نفر شهید و 2 نفر دیگر مجروح شدند. جزئیات این حمله تروریستی را در ادامه بخوانید.

راکبان یک موتورسیکلت در منطقه خانه اصفهان ‌نیروهای بسیجی و پلیس را به رگبار بستند که در این حادثه 2 نفر شهید شد‌ند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، راکبان یک موتورسیکلت ساعت 21 امشب در منطقه خانه اصفهان نیروهای بسیجی را به رگبار بستند که در این حادثه 2 نفر شهید و تعدادی مجروح شد‌ند.

دیگران چه می خوانند:

براساس این گزارش، حوالی ساعت 21 چند نفر با موتور‌سیکلت به ‌محل استقرار نیروهای گردان امنیت در (خانه اصفهان) حمله کرده و نیروهای مستقر در آنجا‌ را به رگبار بسته و متواری شدند.

براساس گزارش خبرنگار تسنیم،  محسن حمیدی 54 ساله و محمدحسین کریمی 30 ساله ‌ در این حمله تروریستی به شهادت رسیده‌اند.

‌جزئیات شهادت حافظان امنیت در اصفهان‌
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان درباره جزئیات شهادت حافظان امنیت اصفهان و کشته شدن سه نفر در اغتشاشات سمیرم توضیح داد.

محمدرضا جان‌نثاری درباره حادثه تروریستی تیراندازی به مدافعان امنیت در شهر اصفهان اظهار داشت:

 متأسفانه امروز در جریان اغتشاشات در برخی از نقاط اصفهان از جمله یکی از شهرهای اقماری اصفهان به نام ملک‌شهر، راکب موتورسیکلتی به سمت نیروهای حافظ امنیت شلیک می‌کند که دو نفر شهید شدند.

وی افزود: «همچنین در شهرستان سمیرم در جریان اغتشاشات امروز درگیری‌هایی به وجود آمد که سه نفر از کسانی که در صحنه اغتشاشات حضور داشتند، کشته شدند که پرونده همه آنها در دست اقدام است.»

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان  اضافه کرد:

خوشبختانه امنیت در اصفهان و سمیرم برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نیست اما موضوع شهید شدند عزیزان بسیجی در حال پیگیری است و افرادی که در شهرستان سمیرم کشته شدند، در دست اقدام و بررسی است تا متوجه شویم که از چه ناحیه‌ای بوده است.

حمله تروریستی یک موتورسوار در اصفهان | چند نفر کشته و زخمی شدند؟ + اسامی شهیدان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟