جزئیات خیانت زن جوان جلوی چشمان شوهرش + عکس

خیانت زن تهرانی با مچ گیری شوهرش سناریوی سکته مرگبار مرد غیرتی را رقم زد.مرد جوان که به دنبال رابطه پنهانی با یک زن و درگیری با همسر وی، مرگ مرد میانسال را رقم زده بود با حکم قضایی از اتهام قتل عمدی تبرئه و به خاطر قتل شبه عمد به پرداخت دیه محکوم شد.
جزئیات خیانت زن جوان جلوی چشمان شوهرش + عکس

رسیدگی به این پرونده از 20 فروردین ماه سال 97 به دنبال ناپدید شدن یک مرد میانسال به نام حمید آغاز شد.

همسر وی به ماموران گفت :حمید به محل کار رفته و دیگر بازنگشته است.گوشی موبایلش خاموش است و هیچ خبری از او ندارم.

دیگران چه می خوانند:

در حالی که تلاش برای افشای راز ناپدید شدن مرد میانسال آغاز شده بود ماموران پلیس جسد وی را زیر نخاله های ساختمانی در حاشیه پردیس تهران پیدا کرد. شواهد نشان می‌داد وی که لباسی به تن نداشت به احتمال فراوان در محل دیگر کشته و سپس جسدش عمدی زیر نخاله های ساختمانی مدفون شده است.

جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل و تلاش برای افشای راز جنایت آغاز شد .

در این میان ماموران پلیس به بازجویی از همسر 50 ساله حمید به نام نسیم پرداختند و در تحقیقات گسترده به رابطه پنهانی این زن با یک مرد 35 ساله به نام شهاب پی بردند.بررسی ها نشان میداد روزی که حمید ناپدید شده نسیم بارها و بارها با شهاب تماس تلفنی داشته است.

با افشای این ماجرا شهاب و نسیم تحت بازجویی قرار گرفتند و مرد جوان به رابطه پنهانی با زن میانسال و قتل شوهرش اعتراف کرد.

وی گفت : من و نسیم باهم همشهری بودیم و از سالها قبل یکدیگر را می شناختم. تا اینکه هر دو بعد از ازدواج به تهران آمدیم و بار دیگر با هم روبه رو شدیم. ما با هم رفت آمد خانوادگی داشتیم. تا این که همسر نسیم به رابطه ما پی برد .آخرین بار من حمید را نزدیک خانه شان در حوالی پارک هنرمندان در خیابان ایرانشهر دیدم. ما با هم درگیر شدیم و من یک ضربه به سینه او زدم. اما چون سابقه بیماری قلبی داشت حالش بد شد. من او را سوار ماشین کردم اما او در ماشین جان سپرد. به همین خاطر از ترسم جسد او را به حاشیه پردیس بردم و او را رها کردم.

وی ادامه داد :من میخواستم خیلی زود جسد پیدا شود. به همین خاطر جسد را در جایی رها کردم که رفت و آمد زیاد باشد و عابران آن را ببینند ولی نمیدانم چه کسی روی جسد نخاله های ساختمانی ریخته و آن را مدفون کرده است.

به دنبال اظهارات این مرد نسیم نیز به رابطه پنهانی با مرد شهاب اعتراف کرد.

به این ترتیب برای شهاب به اتهام قتل و برای نسیم به اتهام معاونت در جنایت خانوادگی کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و آنها پای میز محاکمه ایستادند.

انکار قتل عمدی
در آن جلسه خواهر و برادر های حمید که ولی دم هستند در جایگاه ویژه ایستادند و درخواست قصاص را مطرح کردند.

سپس وکیل آنها به دفاع ایستاد و گفت :دو متهم با هم رابطه پنهانی داشتند و تلاش آنها برای پاک کردن تماس های تلفنی شان موید این موضوع است. آنها با برنامه ریزی قبلی حمید را کشته و جسد او را سر به نیست کرده اند. وی ادامه داد: جسد قربانی بدون لباس کشف شده و این موضوع نشان می‌دهد وی به احتمال زیاد در خانه اش در خیابان ایرانشهر به قتل رسیده و دو متهم جسد را با ماشین به حاشیه شهر منتقل کرده‌اند. آنها با دروغگویی قصد دارند حقیقت را پنهان کنند .به همین خاطر برایشان تقاضای اشد مجازات دارم.

قاضی خطاب به اولیای دم گفت: اگر با تکمیل تحقیقات مشخص شود قتل شبه عمد رخ داده آیا راضی به دریافت دیه هستید؟ که اولیای دم پاسخ مثبت دادند.

سپس دو متهم که با قرار وثیقه آزاد بودند یک به یک در جایگاه ویژه ایستادند.

حمید گفت: من فوق لیسانس علوم سیاسی دارم و متاهل هستم. اما به خاطر سختی کار چند سالی است بازنشسته شده ام. من اتهام قتل را قبول ندارم .قبول دارم آخرین نفری بودم که با حمید روبه رو شدم و با او بحث کردم اما من او را نکشتم.او به بیماری قلبی مبتلا بود که یکباره حالش بد شد و من او را سوار ماشین کردم تا به بیمارستان برسانم. اما در ماشینم جان سپرد. به همین خاطر از ترس اینکه اثر انگشتم روی لباس هایش مانده باشد، لباس هایش را از تنش بیرون آوردم و جسد را در پردیس رها کردم .

قاضی گفت : چرا در بازجویی های ابتدایی موضوع را پنهان کردی؟

که متهم پاسخ داد: مقصر نسیم بود .او به من گفته بود جسد شوهرش در حالی که چاقو خورده و بینی او هم بریده شده در حاشیه تهران پیدا شده است. من فکر کردم بعد از اینکه من حمید را در پردیس رها کردم یک نفر او را کشته است.

به همین خاطر ترسیدم به پلیس بگویم من او را به پردیس منتقل کرده ام . باور کنید وقتی او را از ماشین پیاده کردم زنده بود.

وی ادامه داد :پزشکی قانونی هم سابقه بیماری قلبی در قربانی را تایید کرده،حمید خودش سکته کرد و جان سپرد .

قاضی گفت: چرا در بازجویی ها به مشاجره لفظی با قربانی اعتراف کرده بودی؟ که متهم پاسخ داد :من تحت فشار روانی بودم. من قبول دارم از سال 91 با نسیم رابطه داشتم اما هرگز قصد کشتن شوهرش را نداشتم.

سپس زن میانسال به دفاع ایستاد و اتهام معاونت در قتل را نپذیرفت.

وی گفت: من از نحوه قتل همسرم اطلاعی ندارم و نمی دانم چه کسی او را کشته است.

بنا بر این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده، قتل را شبه عمد تشخیص دادند. به این ترتیب شهاب از اتهام قتل عمدیتبرئه و به پرداخت دیه محکوم شد.

منبع: رکنا

جزئیات خیانت زن جوان جلوی چشمان شوهرش + عکس

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟