ببینید | اظهارات مادر سارینا اسماعیل‌زاده درباره علت فوت دخترش | همه آنچه که از سارینا اسماعیل‌زاده باید بدانید | ماجرای فوت سارینا اسماعیل‌زاده

مادر سارینا اسماعیل‌زاده در یک مصاحبه از علت مرگ دحترش گفت.
ببینید | اظهارات مادر سارینا اسماعیل‌زاده درباره علت فوت دخترش | همه آنچه که از سارینا اسماعیل‌زاده باید بدانید | ماجرای فوت سارینا اسماعیل‌زاده

به گزارش طلانیوز؛ سارینا اسماعیل‌زاده (11 تیر 1385 – 30 شهریور 1401) دختر 16 سالهٔ ایرانی اهل مهرشهر کرج است. سارینا اسماعیل‌زاده در اعتراضات سراسری 1401 ایران حضور داشت. سارینا اسماعیل‌زاده در تاریخ 30 شهریورماه 1401 فوت کرد. علت فوت و توضیحات مادر سارینا اسماعیل‌زاده را ببینید.

 توضیحات مادر سارینا اسماعیل‌زاده را ویدئوی زیر ببینید.

دیگران چه می خوانند:

ماجرای فوت سارینا اسماعیل‌زاده دختر 16 ساله چیست ؟

حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز درباره جزئیات فوت سارینا اسماعیل‌زاده گفت: با بررسی های اولیه مشخص گردید جسد متعلق به دختر نوجوانی حدودا 16 ساله است که در محل ورودی پارکینگ پشتی ساختمان همسایه منزل مادر بزرگ متوفی در عظیمیه کرج قرار داشت.

در ادامه پروژه کشته‌سازی، پرونده‌سازی مشابهی از مرگ یک دختر در کرج به نام سارینا اسماعیل‌زاده صورت گرفته است که ادعا شده در تجمعات و بدست نیروهای امنیتی کشته شده است.

خبرگزاری قوه قضائیه افزود: در همین حسین فاضلی هریکندی درباره جزئیات فوت سارینا اسماعیل‌زاده گفت: در نخستین دقایق روز دوم مهرماه در حدود 20 دقیقه بامداد، طی تماس تلفنی کلانتری 14 رسالت کرج، گزارش یک مورد سقوط از ارتفاع به قاضی کشیک دادسرای ناحیه یک کرج ارائه شد. پس از دریافت این گزارش بازپرس کشیک دادسرای مذکور شخصا در محل حادثه حاضر شده و با بررسی های اولیه مشخص گردید جسد متعلق به دختر نوجوانی حدودا 16 ساله است که در محل ورودی پارکینگ پشتی ساختمان همسایه منزل مادر بزرگ متوفی در عظیمیه کرج قرار داشت.
رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به اینکه بلافاصله تحقیقات اولیه در این خصوص از سوی خود بازپرس از مامور کلانتری، مادر و مادربزرگ متوفی آغاز گردید، بیان داشت: با بررسی های اولیه مشخص شده است، متوفی که به همراه مادر خود در همان شب در منزل مادربزرگ خود بودند از راه‌پله منزل مادر بزرگ، خود را به پشت بام طبقه پنجم رسانده و از آنجا پس از ورود به پشت بام همسایه به پایین پریده و طبق بررسی‌های اولیه خودکشی کرده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات بازپرسی از مادر ایشان مشخص کرده است که متوفی سابقه خودکشی ناموفق با مصرف قرص داشته، متذکر شد: پلیس نیز با تماس تلفنی همسایه از موضوع سقوط از ارتفاع مطلع و به محل مراجعه کرده و با حضور اورژانس در محل مشخص گردیده که وی متاسفانه فوت نموده است.

فاضلی هریکندی در ادامه به گزارش پزشکی قانونی در این خصوص اشاره کرد و گفت: طبق این گزارش علت فوت، شوک ناشی از ضربه به دنبال صدمات و شکستگی های متعدد و خونریزی به واسطه سقوط از ارتفاع بوده است.
رئیس کل دادگستری استان البرز در پایان گفت: منطقه وقوع این حادثه جزو مناطق بدون اغتشاش در کرج بوده و ادعاهای مطرح شده در خصوص فرد فوت شده در برخی از رسانه های معاند کذب است. خانواده متوفی شامل مادر، برادر و دایی وی نیز با حضور در شعبه 13 بازپرسی دادسرای ناحیه یک کرج از انتشار این اخبار کذب ابراز ناراحتی کرده و خواستار صدور تکذیبیه شده‌اند.

منبع: مهر/میزان

ببینید | اظهارات مادر سارینا اسماعیل‌زاده درباره علت فوت دخترش | همه آنچه که از سارینا اسماعیل‌زاده باید بدانید | ماجرای فوت سارینا اسماعیل‌زاده

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟