تکمیل و تجاری سازی ۵۶۶۰ دستگاه در گروه صنعتی ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو از روز دوازدهم تا پایان روز پانزدهم خردادماه موفق به تکمیل و تجاری سازی پنج هزار و ۶۶۰ دستگاه خودرو شد.
تکمیل و تجاری سازی ۵۶۶۰ دستگاه در گروه صنعتی ایران خودرو

به گزارش طلانیوز؛ با حذف خودروهای ناقص از فرآیند و تولید به صورت عبور مستقیم از خط تا دست مشتریان از ابتدای خردادماه و با بهبود روند تامین قطعات، گروه صنعتی ایران خودرو درصدد تحقق برنامه تولید 725 هزار دستگاه خودرو سواری در سال 1401 است.

براساس این گزارش، رکورد تجاری سازی هفتگی در سال 1401 در گروه صنعتی ایران خودرو با تولید 15 هزار و 917 دستگاه خودرو نیز شکسته شده است.

دیگران چه می خوانند:

همین گزارش حاکی است، تولید روزانه در مجموع سایت های گروه صنعتی ایران خودرو نزدیک به 2600 دستگاه رسیده و در روزهای آینده هدف 2900 دستگاه محقق خواهد شد.

این گزارش می‌افزاید، با ایجاد شرایط پایدار در خطوط تولید، گروه صنعتی ایران خودرو به دنبال افزایش کیفیت محصولات است، افزایش 25 درصدی کیفیت محصولات ناشی از حذف خودروهای ناقص یکی از دستاوردهای کوتاه مدت ایران‌خودرو بوده که علاوه بر آن با اجرای پروژه های متعدد بهبود در فرآیند تولید و خدمات، افزایش کیفیت قابل توجه در محصولات در آینده ای نزدیک برای مشتریان ملموس خواهد بود.

بر پایه این گزارش، گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای خردادماه جاری، تولید هر گونه خودرو ناقص و دارای کسری قطعه را متوقف کرده و برنامه تولید عبور مستقیم از خط تولید را در دستور کار قرار داده که در نوع خود یک تحول بزرگ محسوب می‌شود.

 

ایکوپرس

تکمیل و تجاری سازی ۵۶۶۰ دستگاه در گروه صنعتی ایران خودرو

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟