نقش برجسته و اثربخش شرکت پازارگاد در موفقیت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس

مهندس قربانی؛ معاون حاکمیت، خدمات مشترک و سامانه های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل، سابق و جدید شرکت پازارگاد عنوان کرد: شرکت پازارگاد در تحقق و کسب موفقیت های شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در عسلویه، غیر قابل انکار و اثربخش است.
نقش برجسته و اثربخش شرکت پازارگاد در موفقیت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس
دیگران چه می خوانند:

مهندس قربانی با اشاره به موفقیتهای شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در سال 1401 تاکید کرد "افزایش 5 درصدی تولید مهم است، افزایش فروش و ارزآوری در هلدینگ خلیج فارس، مرهون تلاشهای تمامی همکاران این هلدینگ بوده و از بهترین موفقیتهای کسب شده طی یکسال گذشته است"
وی تصریح کرد در راستای اشتغال آفرینی و کمک به خلق ثروت و تکمیل زنجیره تولید، با تدبیر آقای دکتر علی عسکری ؛ مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، به زودی طرح ایجاد پارکهای پتروشیمیایی در نوار ساحلی چابهار تا خرمشهر وارد فاز اجرایی میشود.
معاون حاکمیت، خدمات مشترک و سامانه های گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس همچنین از تلاشهای حجت نظری در مدت مسئولیت مدیرعاملی شرکت پازارگاد تقدیر و تشکر کرد.
 
 برنامه ریزی اصولی شرکت پازارگاد برای اعتلای صنعت پتروشیمی و شکوفایی اقتصادی عسلویه
دکتر محمد مجاور شیخان؛ مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در مراسم معارفه خود ضمن قدردانی از اعتماد جناب آقای دکتر علی عسگری؛ مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و با اظهار خرسندی از فرصت خدمتگذاری برای مردم استان بوشهر به عنوان استانی که نام و آوازه اش در مبارزه با استعمار و استکبار؛ زبانزد خاص و عام است، اعلام کرد منطقه ویژه اقتصادی عسلویه، پایتخت انرژی کشور است و شرکت پازارگاد با تمام توان، رسالت و مأموریت پشتیبانی از صنعت پتروشیمی را انجام خواهد داد.
دکتر شیخان تصریح کرد: خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تلاش برای اعتلای نام ایران اسلامی از افتخارات مدیران محسوب میشود و شرکت پازارگاد نیز با برنامه ریزی اصولی، تمامی مساعی خویش را در مسیر اعتلای صنعت پتروشیمی و شکوفایی اقتصادی صنایع مستقر در این منطقه به کار خواهد گرفت.
دکتر نظری، مدیرعامل سابق شرکت پازارگاد نیز در این مراسم با ارائه گزارش به وضعیت کنونی شرکت اشاره و از همراهی همکاران در اجرای برنامه ها قدردانی کرد.
شایان ذکر است در این مراسم اعضای هیأت مدیره و مدیران صنایع پتروشیمی مستقر در عسلویه، مدیران استانی، فرمانداران، ائمه جمعه و جماعات، شوراهای اسلامی شهر و روستاهای عسلویه، کنگان، جم و دیر، مدیران صنایع و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی از جمله فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه مستقر در منطقه پارس حضور داشته و طی سخنانی ضمن قدردانی از تلاشهای دکتر نظری در طی مدت تصدی این مسئولیت، برای دکتر شیخان؛ مدیرعامل جدید پازارگاد، آرزوی موفقیت کردند.

نقش برجسته و اثربخش شرکت پازارگاد در موفقیت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟